Connect with us

Audi

Biznes

Zrób sobie prezent na święta – wybierz swoje wymarzone mieszkanie.

Grudzień jest wyjątkowym miesiącem w roku. Głównie ze względu na to, że w grudniu obchodzimy Święta Bożego Narodzenia, które są okazją do tego by spędzić czas z rodziną. Zgodnie z tradycją obdarowujemy się prezentami by sprawić bliskim radość. Ale często w tym świątecznym zabieganiu zapominamy o sobie. Zbliżające się święta są dobrą okazją, żeby to zmienić.

Nowe mieszkanie – idealny prezent

Od kiedy planujesz zakup nowego mieszkania? Odwlekasz decyzję, tłumacząc się natłokiem obowiązków bądź brakiem czasu. Tymczasem on nie stoi w miejscu. I nagle okazuje się, że to już kolejne święta, które musisz spędzić w wynajmowanym, za ciasnym mieszkaniu.

Może zbliżające się Boże Narodzenie to dobry moment by pomyśleć o sobie i zrobić sobie prezent. Oczywiście raczej nie zdążysz sfinalizować transakcji przed świętami, i na pewno nie uda ci się w nim zamieszkać. Deweloperskie mieszkania wymagają wykończenia, na które potrzebujesz co najmniej kilka tygodni. Jednak do świąt zostało jeszcze dwa tygodnie. To wystarczająca ilość czasu by znaleźć i wybrać swoje wymarzone mieszkanie.

Od czego zacząć?

Teraz masz ten komfort, że szukanie mieszkania możesz zacząć bez wychodzenia z domu. Wykorzystaj do tego internetową wyszukiwarkę Google. Wystarczy, że wpiszesz do niej określone hasła np. deweloper Rzeszów lub mieszkanie Rzeszów.

Wyświetli ci się strona z wynikami wyszukiwania dopasowanymi do twojego hasła. Czyli otrzymasz listę inwestycji bądź stron deweloperów oferujących mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie. Zacznij od ich przeglądania. Sprawdź w jakich lokalizacjach są inwestycje, jakie metraże mają mieszkania, jakie dodatkowe udogodnienia typu windy, parkingi czy monitoring.

Taki wstępny research zrobisz w jeden – dwa wieczory. Na pewno będzie ci łatwiej i zaoszczędzisz sporo czasu jeśli odpowiednio wcześniej przygotujesz sobie swoje oczekiwania. Napisz na kartce jaki metraż cię interesuje, jakie lokalizacje, ustal cenę jaką możesz zapłacić.

Kontakt z deweloperem

Gdy wybierzesz już kilka inwestycji, które cię interesują musisz udać się na spotkanie z deweloperem. Po co? Chociażby po to, żeby zobaczyć inwestycję i jej otoczenie na własne oczy, by sprawdzić dojazd, infrastrukturę na osiedlu czy zapytać osobiście o różne rzeczy. Takie spotkanie z deweloperem pozwoli rozwijać wiele wątpliwości.

Nie przejmuj się, że idą święta – deweloperzy pracują pełną parą – na pewno znajdą czas na spotkanie.

Właściwy wybór

Najważniejsze – decyzja, które mieszkanie wybrać. Nie działaj pochopnie, wszystko przemyśl, rozważ plusy i minusy każdego z mieszkań. Ale unikaj niepotrzebnego przeciągania podjęcia decyzji. Słuchaj swojej intuicji, która na pewno podpowie Ci, które mieszkanie będzie dla Ciebie odpowiednie. Potem podejmij decyzję i zrób sobie wyjątkowy, świąteczny prezent. Świadomość, że masz już swoje własne mieszkanie sprawi, że te święta będą wyjątkowe.

czytaj dalej..
Advertisement

Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne