Connect with us

Podróże

Trening narciarski Krynica

Zbliżają się ferie, zimowe a ty nie masz pomysłu na wyjazd?. Szukasz fajnej oferty i nie masz pomysłu jak spędzić ferie?. Lubisz jeździć na nartach, chciałbyś udoskonalić swoją technikę jazdy?.

Ferie na nartach to doskonały pomysł dla tych, którzy chcą połączyć wypoczynek z aktywnością fizyczną. Dlaczego nie mielibyśmy spędzić tego czasu pod okiem profesjonalnego trenera, który pomoże nam udoskonalić nasz styl jazdy.

Oferta Bednarek Racing Group to doskonały pomysł dla tych, którzy chcieliby nauczyć się jazdy sportowej. Treningi odbywają się pod okiem licencjonowanych instruktorów SITN i PZN, a także byłych i obecnych zawodników startujących w Pucharze Polski i Europy, Mistrzów Polski, oraz reprezentantów alpejskiej kadry Polski. Trening Narciarski Krynica-Zdrój jest doskonałym pomysłem dla dorosłych, jak i dla dzieci. Bednarek Racing Group organizuje także wyjazdy narciarskie z trenerem w Alpy, do Austrii czy Włoch. W ofercie znajdziemy także Racing Babysitting, czyli opiekę nad dziećmi podczas szkolenia racing dla rodziców.

Podczas szkoleń najważniejszym elementem jest bezpieczeństwo, dlatego trenerzy dbają o odpowiedni ubiór kursanta, jak i utrzymanie tras w należytym porządku, a każdy trening rozpoczyna się od rozgrzewki, aby uniknąć kontuzji.
Podsumowując trening narciarski krynica to doskonały pomysł na spędzenie ferii dla dzieci, młodzieży, dorosłych czy wyjazd firmowy

Author: admin

czytaj dalej..
Advertisement

darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne