Connect with us

Dom i ogród

Samotna w wielkim mieście

Krótka historia Kingi samotnej w wielkim mieście. Kobiety, które nie umieją, poradzić sobie w technicznych sprawach domowych mają możliwość wynajęcia męża na godziny, tak wynajęcia. Oferty rynku są przeogromne i nawet dla samotnej singiel-ki znajdzie się oferta, która jest dopasowana do potrzeb i możliwości każdej samotnej Pani.

Kinga od kilku miesięcy mieszka sama w Warszawie, jest tak zwaną singiel-ką z wyboru. Życie w pojedynkę jest świetne, lecz czasem zdarza się, iż zachodzi potrzeba skorzystania z pomocy męskiej ręki, w prostych pracach domowych i co wtedy?

I tutaj z pomocą przychodzi nam wujek Google – Mąż na godziny Warszawa lub Złota Rączka Warszawa.

Przeszukując, ogłoszenia natknęłam się na tak zwanego męża na godziny.
Mąż na godziny Warszawa tak brzmiała treść ogłoszeni, pomyślałam, kto to właściwie jest? Ale od początku. Jako singielka postanowiłam pomalować swoje świeżo wynajęte mieszkanie.

Wiadomo, przyjaciółki nie pomogą, więc zdałby się facet, lecz o dobrego fachowca dziś nie łatwo, więc zaczęłam szukać w Internecie fachowca „Malowanie mieszkania Warszawa” no i natknęłam się na fachowca tak zwaną „złotą rączkę”.

Oferty złota rączka lub mąż na wynajęcie to coraz bardziej pożądane oferty.

W ogłoszeniu jednej z firm znalazłam wpis złota rączka warszawa, pomyślałam to ktoś idealny dla mnie nie dość, że pomaluje, mi mieszkanie to jeszcze posprząta i co nieco naprawi.
Zaryzykowałam i zadzwoniłam do firmy MŁSerwis i naprawdę się opłaciło nie dość, że mieszkanie pomalowane, meble ustawione, to jeszcze drobne usterki w mieszkaniu naprawione.

Author: admin

czytaj dalej..
Advertisement

darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne