Connect with us

Motoryzacja

Samochody nowe czy używane? Kupuj od dealera!

Zamierzasz zakupić auto, ale nie wiesz, czy zdecydować się na to nowe czy używane? Teraz wystarczy udać się do jednego miejsca, aby podjąć odpowiednią decyzję!

Coraz więcej salonów samochodowych dealerów działających w Polsce oferuje swoim klientom nie tylko pojazdy nowe, ale również te używane, pochodzące z drugiej ręki.

Dzisiaj wielu kierowców ma trudności z wyborem odpowiedniego samochodu dla siebie. Chociaż na rynku jest wiele różnych modeli, to jednak znalezienie tego perfekcyjnego może być sporym wyzwaniem.

Gdy liczy się bezpieczeństwo, a także komfort transakcji, warto zdecydować się na odwiedzenie salonu dealerskiego – to właśnie tam można kupić teraz nie tylko nowy, ale również używany samochód!

Dlaczego warto wybrać używane auto od dealera?

Obecnie wiele salonów dealerskich ma w swojej ofercie samochody używane. To przede wszystkim samochody kilkuletnie, które pochodzą głównie z rozliczeń z klientami jako wymiana lub odsprzedaż, a także z leasingu.

Salony dealerskie oferujące samochody używane, na przykład takie jak Honda Jazz Warszawa oraz w innych miejscowościach w kraju, dbają o to, aby ich motoryzacyjny asortyment spełnił wymagania każdego klienta.

Przede wszystkim auta przed wystawieniem na sprzedaż są dokładnie kontrolowane pod kątem stanu technicznego i w razie potrzeby naprawiane. Wyniki badań technicznych są do wglądu klienta. Co więcej, salony oferują również gwarancję na samochody używane – trwa od 6 miesięcy do 1 roku.

Używane jako nowe!

Poszukujący używanych samochodów w salonach dealerskich mogą również skorzystać z podobnych udogodnień jak osoby decydujące się na nowe modele.

Profesjonalne doradztwo, jazda próbna, atrakcyjne finansowanie przez leasing lub kredyt samochodowy, niskie ceny ubezpieczeń komunikacyjnych do wykupienia bezpośrednio w salonie, a także dodatkowe bonusy, na przykład zniżki w ASO – to wszystko powoduje, że transakcja dotycząca używanego modelu przeprowadzona u dealera marki będzie równie komfortowa jak przy zakupie nowego samochodu.

 

reklama: AutoScout-24.pl Ogłoszenia motoryzacyjne

Author: admin

czytaj dalej..
Advertisement

darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne