Connect with us

Biznes

PublBox – przyjazny serwis dla Biznesu, blogerów, specjalistów social media

Social media

Prowadzisz biznes, mały duży a może piszesz bloga? Dzisiejsze czasy pokazują nam jak ważne są social media. To miejsca w których ludzi wymieniają się opiniami zdjęciami, to także miejsce w którym coraz więcej ludzi pokazuje swoje życie rodzinne, biznesowe. Wszyscy użytkownicy social media to potencjalni Twoi czytelnicy, fani i klienci. Dla tego dobrze wiesz że takie serwisy jak Facebook, Twitter, Instagram to miejsca w których możesz zdobyć nowych czytelników jeśli prowadzisz bloga, klientów dla twojej firmy, zareklamować się i pokazać całemu światu to miejsce które praktycznie Cię nie ogranicza. Social media to także miejsca w których możesz aktywnie prowadzić rozmowy ze swoimi klientami czy też czytelnikami. Słuchać ich opinii nawet tej nie przyjemniej lub odwrotnie czytać jak Twoi klienci chwalą się Twoimi usługami lub produktami.

Ułatw sobie prace

Prowadzisz Fan-page, Twittera i jeszcze kilka innych ? Nie uważasz że codzienne pisanie postów dobieranie grafik zaczyna być coraz bardziej pochłaniające?

Czy nie warto ułatwić sobie prace z Social media ? Publbox.com to narzędzie które wspomoże Ci  promowanie Swojej firmy.  Pomoże Ci wyznaczyć Twój plan treści za pomocą zaledwie kilku kliknięć! Z łatwością określisz tematy, rubryki i harmonogram publikacji. System PublBox-a jest zbudowany w taki sposób, aby przez cały czas podpowiadać Ci pomysły na jakościową, unikalną treść. Strategia Treści zawsze pokazuje polecenia i przydatne porady odnośnie pisania postów dla poszczególnych rubryk.

Edytor graficzny

Narzędzie, z którym poczujesz się projektantem. Podnieś jakość zaprojektowania swoich społeczności do nowego poziomu. Za pomocą edytora graficznego stwórz awatary, okładki społeczności i obrazy dla postów na profesjonalnym poziomie, oszczędzając na agencjach lub projektantach.

Smart kalendarz

Co to takiego i do czego służy ? Narzędzie planowania Twoich postów, które pomoże Tobie monitorować harmonogram publikacji, a funkcja przypomnienia podpowie, co i kiedy musisz napisać. Publbox  jest łatwy w obsłudze zakładki takie jak akcje promocyjne, aktywacje i informowanie za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Zakładki na Facebooku w ciągu kilku minut bez pomocy drogich podwykonawców.  Zakładki na Facebooku to doskonałe narzędzie do stymulowania sprzedaży, informowania, zwiększenia liczby odbiorców Twoich społeczności i ich aktywności. Jedynym minusem jest koszt i terminy opracowania.

Zakładki PublBox rozwiązują te problemy. Zestaw szablonów najbardziej niezbędnych zakładek pozwala skonfigurować roboczą zakładkę w ciągu paru minut i umieścić publikacje na Twojej stronie, kiedy tego potrzebujesz.  Oferta jest o wiele większa niż opiszemy musisz sam sprawdzić działanie i użyteczność serwisu. Ciekawą sprawą jest samo kształcenie podnieś swój poziom w SMM.  Zgłębiaj podstawy strategii, promowania
i pracy z treścią w wygodnym dla Ciebie tempie. Wszystkie działania jakie wykonasz możesz sprawdzić i przeanalizować dzięki raportom, dowiesz się z nich co zrobiłeś dobrze i jak reagują Twoi odbiorcy postów.

 

Author: admin

czytaj dalej..
Advertisement

darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne