Connect with us

Audi

Biznes

Po czym poznać dobrego dewelopera?

Bez względu na to gdzie aktualnie mieszkasz, jeśli poszukujesz mieszkania zapewne wiesz, że w Twoim mieście jest co najmniej kilku jeśli nie kilkunastu deweloperów, którzy oferują sprzedaż mieszkań. Jak wybrać właściwego? Któremu z nich zaufać? Na co zwrócić uwagę nawiązując współpracę z deweloperem? O tym wszystkim przeczytasz w naszym artykule. Szukasz mieszkania deweloperskiego i nie wiesz jak się za to zabrać? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak dokonać właściwej decyzji.

Poszukaj

To pierwszy krok. Skorzystaj z wyszukiwarki Google i wpisz do niech frazę np. deweloper Rzeszów. Otrzymasz listę stron firm, które realizują inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie. I właśnie na ich stronie możesz dokonać pierwszego etapu wersyfikacji.

Weryfikuj

Co warto sprawdzić? Sprawdź co deweloper o sobie pisze, zwróć szczególną uwagę na doświadczenie i zrealizowane dotychczas inwestycje. To da ci obraz na temat tego czy dana firma ma duże doświadczenie w branży czy może dopiero raczkuje w tego typu inwestycjach.

Sprawdź opinie

Internet to nieocenione źródło informacji. Skorzystaj z forów tematycznych by sprawdzić co na temat dewelopera piszą inni – najlepiej by były to osoby, które już z deweloperem nawiązały współpracę i mogą się wypowiedzieć o tym jak ona przebiega i czy z perspektywy czasu są zadowolone z mieszkania.

Pamiętaj jednak, żeby takie opinie traktować ostrożnie. Często maja one niewiele wspólnego z prawdą. Choć trudno w to uwierzyć często konkurencja pisze nieprzychylne komentarze po to by zniechęcić klientów do swojego konkurenta. Dlatego każdą informację musisz weryfikować u źródła.

Pytaj

Jako potencjalny klient masz prawo zadawać pytania. Możesz pytać o wszystko co cię interesuje, a co jest związane z inwestycją. Jeśli deweloper nie ma nic do ukrycia odpowie na wszystkie Twoje pytania, zarówno te dotyczące użytych materiałów, technologii czy kwestii formalnych.

Sposoby finansowania

Zaufany deweloper nie boi się korzystać z różnych, nowoczesnych form finansowania jak chociażby rachunki powiernicze. Oznacza to, że pieniądze np. zaliczki, które wpłacili klienci, firma otrzyma dopiero po zakończeniu inwestycji. Dla kupującego to ogromne zabezpieczenie, na wypadek gdyby deweloper zbankrutował, klient nie traci swoich pieniędzy.

Jeśli interesują cię mieszkania deweloperskie sprawdź dewelopera, i wybierz tego któremu możesz zaufać.

czytaj dalej..
Advertisement

Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne