Connect with us

Audi

Biznes

Payment provider Fondy: fakturowanie online i nie tylko

Właściciele platform e-commerce, prywatni przedsiębiorcy oraz usługodawcy frelancerzy, chcąc zapewnić sobie klientów i zatrzymać ich przy na dłużej, muszą iść z duchem czasu. Wyniki raportu e – Izby – „Omnicommerce. Kupuję wygodnie” wskazują, że w dobie cyfryzacji i e-portfeli najpopularniejsza metoda płacenia za transakcję online to karta. Jeżeli klienci będą mieli zapewniony bezpieczny i wygodny system płatności internetowej, nie będą rezygnować z wybranych w e-sklepie zakupów i chętniej do niego wrócą.

W zapewnieniu sukcesu e-biznesu może pomóc dostawca usług płatniczych jakim jest Fondy. To system płatności wygodny zarówno dla klienta jak i sprzedawcy. Gwarantuje szybkie i komfortowe transakcje. Dzięki takim rozwiązaniom jak certyfikat SSL, protokół 3 D Secure i system Fondy- monitorujący transakcje to niezawodne i bezpieczne operacje finansowe.

Bramka płatnicza posiada sprawność operacyjną na poziomie 99,95 %. Jest czynna całą dobę, co nie jest bez znaczenia, gdyż Polacy dokonują zakupów online przez 24 godziny w ciągu dnia.

Jest to międzynarodowa, wielofunkcyjna platforma płatnościowa.

Payment provider zapewni internetową autoryzację płatności w trakcie transakcji przez Internet i aplikacje mobilne. Oferuje między innymi jednorazowe płatności kartą, płatności cykliczne, płatności odroczone. Akceptuje płatności międzynarodowe, sam przeliczy walutę. Guzik płatności, zamieszczony na witrynie lub blogu lub module CMS, dzięki wprowadzeniu kodu HTML, zapewnia automatyczne i sprawne przejście do strony płatności.

Fondy- jako payment provider gwarantuje także fakturowanie online. Po wypełnieniu formularza przez sprzedawcę, wpisaniu danych kupującego, produktu i terminu zapłaty faktura generuje się automatycznie i zostaje wysłana w wiadomości do konsumenta. Pozwoli to oszczędzić czas i pieniądze biznesmena. E- faktury prowadzone przez Fondy można weryfikować po zalogowaniu na portal sprzedawców.

Postaw na Fondy, bo w świecie cyfryzacji, codziennej gonitwy liczą się nowoczesne i bezpieczne rozwiązania!

czytaj dalej..
Advertisement

Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne