Connect with us

Audi

Motoryzacja

Opel Grandland X zdobywa nagrodę Off Road

Opel
  • Niezwykły SUV marki Opel: Crossland X to kolejny miejski SUV na podium
  • Popularna rodzina SUV-ów: Mokka X dwukrotną laureatką nagrody w plebiscycie czytelników

 

Rüsselsheim.  Są praktyczne i pełne innowacyjnych technologii, a każdy model ma swój własny charakter — oto rodzina X samochodów Opla, składająca się z modeli Grandland X, Crossland X i Mokka X. Rodzina SUV-ów Opla imponuje swoją wyróżniającą się jakością nie tylko klientom, jest też bardzo popularna wśród czytelników czasopism Off Road i SUV Magazin. To właśnie oni w konkursie 2018 Off Road Awards oddali swoje głosy na sportowego i eleganckiego Opla Grandlanda X jako najlepszy samochód w swoim segmencie. Po raz pierwszy w historii czytelnicy mogli głosować na swojego faworyta w segmencie SUV-ów z napędem na jedną oś, dzięki czemu Opel Grandland X pozostawił daleko w tyle jedenastu konkurentów.

 

„Nagrody od czytelników są dla nas szczególnym powodem do radości, ponieważ pokazują, że klientom podoba się nasz nowy model Grandland X. Nowy Grandland X to wyzwanie dla innych aut w segmencie SUV-ów. Świetnie wygląda i jest wyposażony w takie technologiczne nowości, jak kontrola trakcji IntelliGrip, lecz przede wszystkim daje niesamowitą przyjemność z jazdy” — powiedział Michael Walter, dyrektor ds. marketingu w segmencie samochodów kompaktowych i lekkich pojazdów użytkowych.

 

Ale ta dynamiczna nowość nie jest jedynym modelem Opla, który przekonał czytelników obu magazynów. Opel Crossland X również zachwycił stylowym wyglądem i elastycznymi możliwościami konfiguracji, zajmując trzecie miejsce w tej samej kategorii, co Grandland X.

 

Tym samym dwie nowości w rodzinie SUV-ów Opla kontynuują pasmo sukcesów zapoczątkowane u czytelników magazynu Off Road przez Mokkę X. Ten niestrudzony podróżnik z napędem na wszystkie koła jest dwukrotnym zwycięzcą w segmencie subkompaktowych SUV-ów. Powodów tego nieprzerwanego sukcesu jest co najmniej kilka: wszystkie trzy modele oferują radość z jazdy i praktyczność, a także liczne nowości łączące innowacyjne technologie z komfortem, takie jak system ostrzegania przed kolizją, reflektory LED i ergonomiczne fotele z certyfikatem AGR, a równocześnie zapewniają doskonały stosunek jakości do ceny.

reklama:

ogloszenia-motoryzacyjne-motoryzacja.pl

Czytelnicy Off Road już od 1982 roku wybierają swoje ulubione samochody terenowe
i SUV-y. W tym roku po raz pierwszy mogli głosować również czytelnicy siostrzanego czasopisma SUV Magazin. W bieżącej ankiecie oddano ponad 43 500 głosów. Pasjonaci samochodów terenowych i SUV-ów mogli wybrać swojego faworyta spośród 174 pojazdów w 12 kategoriach.

  • Best in class: Readers’ choice accolade “Off Road Award 2018” goes to the Opel Grandland X.

  • Podium spot: The Opel Crossland X also impresses the readers of Off Road and SUV Magazin – and takes third place in its category.

  • Good mood: The Opel Crossland X turns heads with its stylish appearance and flexible configuration possibilities.

  • IntelliGrip on board: With the optional adaptive traction control system, Opel Grandland X drivers are also safe on sand, mud or snow.

  • Inspiring: The Opel Grandland X convinces the readers of Off Road and SUV Magazin with its numerous qualities.

  • Safe driving fun: The Opel Grandland X with adaptive traction control IntelliGrip.

  • Award-winning bestseller: The Opel Mokka X is a two-time winner of the Off Road Award.

czytaj dalej..
Advertisement

darmowe ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne