Connect with us

Audi

Styl i zdrowie

Magia i sny – wiara czyni cuda

Czary są potrzebne w naszym życiu – tak było, jest i będzie. Wszystko dlatego, że w nie wierzymy i wiemy, że mają jakąś tajemną moc. Magię można rozpatrywać na wiele sposobów. To nie tylko tandetne sztuczki, lecz również myślenie życzeniowe, wpływanie na inne osoby czy chociażby popularne do dziś wróżbiarstwo.

 

Wiele na to wskazuje, chociażby dlatego, że od wielu setek, a może nawet tysięcy, lat wierzy się w wyjątkową moc magii i czarów, więc nie ma podstawy, aby obecnie było inaczej. Właśnie wspomniana magia może nam pomóc chociażby poznać przyszłość, a wszystko za sprawą wróżb, które przecież również są swego rodzaju czarem, czarem poznania i spojrzenia w przyszłość. Wiele osób właśnie dlatego prosi o taką możliwość, chce przewidywać swoją przyszłość, żeby wiedzieć co ich spotka w przyszłości, jak będą wyglądały ich sprawy sercowe i czy będą szczęśliwi. Dla wielu to możliwość uwierzenia w siebie i w szczęście, które przecież w końcu musi go spotkać. Magia to wiara w niemożliwe, w coś niewytłumaczalnego, dlatego trzeba faktycznie ufać takim przepowiedniom, żeby one faktycznie miały sens, trzeba uwierzyć i czekać na ich spełnienie.

 

W innym wypadku nawet nie ma sensu prosić o wróżbę, jak z góry zakładamy, że to zabobony i na pewno się nie sprawdzą – takie osoby muszą szukać innej drogi do poznania siebie i przyszłości, dlatego właśnie wróżby wcale nie są dla wszystkich. Niektórzy próbują również na własną rękę poznawać przyszłość. W jaki sposób? Otóż odczytując sny. Co dzień w nocy zatapiamy się w świat naszej wyobraźni, świat, który nazywa się snem. To tam po monotonnej i ciężkim dniu znajdujemy ukojenie i spokój. Mówi się, że sny od odzwierciedlenie naszej duszy. Senniki pojawiły się w naszej kulturze już setki lat temu, i wiara w moc przepowiadania dzięki nim przyszłości nie przeszkadzała ludziom w byciu walczącymi z zabobonami katolikami.

 

Śnimy o tym, czego pragniemy, czego się boimy lub o tym, co już kiedyś przeżyliśmy. Sny mogą nam powiedzieć o naszej przyszłości, co nasz czeka, czego powinniśmy unikać itp. Każdy maleńki szczegół z naszego snu może nam pokazać naszą przyszłość. Ale co oznacza tajemniczy brunet czy przerażająca kukiełka klauna w ciemnym koncie? Możemy się tego dowiedzieć z jednego źródła. Tym źródłem jest sennik. Jest to książka, która w prosty sposób tłumaczy zawiły świat naszych snów. W senniku możemy znaleźć znaczenie każdej rzeczy lub sytuacji, która pojawiła się w naszym śnie.

 

Czy czeka nas w najbliższych dniach coś szczególnego i miłego, a może w ręcz przeciwnie? Mówi nam o tym, czego powinniśmy się wystrzegać. Nie ważne czy wierzysz w to czy nie, zajrzyj, a na pewno się zaskoczysz. Sprawdź sam, co cię czeka.

Autor : Dziza

czytaj dalej..
Advertisement

Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne