Connect with us

Audi

Styl i zdrowie

Kosmetyki trychologiczne na łysienie androgenowe

Każdy z nas chciałby, by jego włosy były zawsze zdrowe i piękne, niestety często spotykamy się z problemem ich wypadania czy też łysienia. Na przykład efekt łysienia na głowie męskiej.  Łysienie objaw chorobowy polegający na postępującym zanikaniu wytwarzania włosa w mieszku włosowym. Proces ten dotyczy włosów na głowie, aczkolwiek nie wszystkie obszary głowy są jemu podatne w jednakowym stopniu. Najczęściej występującym typem łysienia jest łysienie androgenowe. Jest spowodowane wrażliwością mieszka włosowego na pochodną testestoronu dihydrotestosteron znwaną DHT.

 

Pod jego wpływem mieszek włosowy wytwarza coraz  słabsze włosy, sam jednocześnie ulegając pomniejszeniu. Na koniec tego procesu mieszek wytwarza już tylko krótki włos pozbawiony barwnika. Gdy dotknie, nas tego typu problem często szukamy, różnych rozwiązań w aptekach czy sklepach kosmetycznych poszukując idealnego produktu, który wzmocni nasze włosy, dzięki któremu staną się zdrowe i silne.

Szukając idealnego rozwiązania, warto zainteresować się produktami firmy DSD de Luxe. Marka ta cechuje się ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji kosmetyków do skóry głowy i włosów.

Firma posiada, swój Sklep trychologiczny gdzie możemy, spotkać szeroką gamę kosmetyków trychologicznych, czyli kosmetyków idealnych do pielęgnacji skóry głowy i włosów.

Produkty te mają za zadanie przywrócić piękne i zdrowe włosy. Gdy nie wiemy jaki produkt firmy DSD de Luxe jest dla nas idealny, możemy, liczyć na bezpłatną konsultację telefoniczną gdzie eksperci z wieloletnim doświadczeniem dobiorą odpowiedni produkt dla nas.

Tak więc nie musimy już martwic się wypadaniem włosów, łysieniem bądź przetłuszczającą się skóra głowy. Wystarczy, oddać nasze włosy w ręce ekspertów a oni już sprawia, by na naszej uśmiechniętej twarzy zagościła także bujna zdrowa czupryna.

czytaj dalej..
Advertisement

Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne