Connect with us

Audi

Dom i ogród

Foto obrazy

Aranżacja wnętrz, projektowanie i urządzanie to hasła, które najczęściej wyszukujemy w internecie, kiedy myślimy o kupnie własnego mieszkania lub domu. Oczywiście każdy z nas chciałby w sposób oryginalny i niebanalny urządzić swoje cztery kąty, dlatego szukamy inspiracji na blogach czy forach internetowych. Nie zawsze jednak korzystamy z gotowych rozwiązań.

Ciekawą opcją jest możliwość projektowania wnętrz online- indywidualnych i całkowicie dostosowanych do potrzeb ich użytkowników. Coraz częściej sieci sklepów oferujących meble i elementy wyposażenia domów mają na swojej stronie opcję stworzenia samodzielnego projektu (jak np IKEA). Popularność takich aplikacji rośnie głównie ze względu na możliwość korzystania online, łatwość obsługi oraz dużą oszczędność czasu i pieniędzy. Taki program pozwala na zapisywanie swoich projektów, dostosowywanie mebli i urządzeń do danego typu wnętrza a także umiejscowienie dodatków takich jak lampy czy obrazy.

 

Ostatnimi czasy bardzo modnym elementem wystroju wnętrz są zdjęcia na płótnach. Są to inaczej zdjęcia bądź grafiki drukowane na specjalnej tkaninie malarskiej. Takie proste i efektowne rozwiązanie może zastąpić niepraktyczne i trudne do przyklejenia tapety. Obrazy ze zdjęć mogą być drukowane w różnych formatach, są więc idealne zarówno dla bardzo dużych jak i niewielkich pomieszczeń. Sama ostatnio zdecydowałam się na kupno obrazu na płótnie do swojego nowego mieszkania. Według mnie największym pozytywem jest możliwość wydrukowania własnego zdjęcia z aparatu, zamiast wyboru tych gotowych, dostępnych na stronie internetowej.

Decydując się na własny projekt mieszkania/ domu, nie należy zapominać o dopasowaniu do nich odpowiednich dodatków. Nawet takie małe detale jak obrazy mogą nadać wyjątkowy charakter wnętrzom i ozdobić puste, białe ściany w każdym pomieszczeniu.

 

czytaj dalej..
Advertisement

Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne