Connect with us

Audi

Technika

Darmowy antywirus – test na bezpieczny i wydajny program

Obecnie istnieje ogromna ilość różnorodnych programów antywirusowych. Cechują się one innymi cechami, możliwościami, ale warto zauważyć, że możemy nabyć je zarówno w wersji płatnej jak i darmowej. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że niemożliwe jest poprawne funkcjonowanie żadnego sprzętu podłączonego do internetu, bez obecności na  nim antywirusa. Jeżeli komputer jest niezabezpieczony, wówczas łatwo może dojść do jego zainfekowania przez groźne wirusy, a nawet do kradzieży danych osobowych. W jaki więc sposób wybrać adekwatny i bezpieczny program antywirusowy?  O wysokiej jakości antywirusach poczytasz również TUTAJ.

Wydajność Panda Cloud

Pod względem wydajności antywirus Panda Cloud nie cechuje się bardzo dużym powodzeniem. Jednakże nie jest to program, który nie posiada żadnych zalet. Ów program wciąż się rozwija i udoskonala dlatego też cieszy się coraz większym zainteresowaniem, wśród osób, które poszukują dobrego antywirusa. Panda Cloud cechuje się świetną wykrywalnością wirusów, co sprawia, że zabezpiecza nasz komputer przed bardzo groźnymi wirusami, jakie wciąż pojawiają się w sieci.

 

Avast – zwycięsca w teście?

Avas to jeden z najciekawszych i najbardziej popularnych programów antywirusowych. Pomimo, że jego wydajność nie jest najlepszej jakości, to jednak jest bardzo ciekawy dla potencjonalnego użytkownika. Avast posiada bowiem wiele ciekawych dodatkowych funkcji a także narzędzi, dzięki czemu doskonale nam służy. Warto zauważyć, że interfejs w programie jest bardzo przejrzysty, dlatego łatwo się nim posługiwać.

AGV – dobre wyniki w teście

Doskonałe wyniki w poszczególnych testach przeprowadzonych dla programów antywirusowych, uzyskał AGV. Dobrze sprawdził się w niemalże w każdej kategorii. Zapewnia nam nie tylko pełne bezpieczeństwo użytkowania naszego komputera, laptopa czy smartfona, ale również nie zajmuje dużo miejsca, a także wyróżnia się przyjaznym dla użytkownika interfejsem.

Avira Free Antivirus

Wielką popularnością i najlepszym działaniem wyróżnia się współcześnie Avira Free Antivirus. Wysoka skuteczność i prężność działania, sprawiają, że to jeden z najlepszych programów antywirusowych. Szybko wykrywa wirusy i nie pozwala im przeniknąć do komputera i zawartych w nim danych. Nie zawiera również reklam.

 

 

czytaj dalej..
Advertisement

Bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne

 

Kliknij aby skomentować

Popularne